Podłogi antypoślizgowe jak wybrać dobre do swej firmy aby dysponowały ponad walory estetyczne?

Wiemy jak duże powierzchnie antypoślizgowe są w halach produkcyjnych. Wedle prawych przepisów muszą one spełniać szereg norm. Są to często zasady dotyczące ścieralności oraz twardości powierzchni przecież jednym z czołowych elementów są też podłogi antypoślizgowe. Zasadniczym urazem który pojawia się w halach poprodukcyjnych jest właśnie upadek na źle wykonanym podłożu. Stosowane rozmaitego rodzaju sprzęty jak wózki widłowe, często rozlana ciesz czy sypkie produkty powodują, że powierzchnie antypoślizgowe robią się niebezpieczne. Oprócz podłogi potrafią być też na nich położone blachy antypoślizgowe, jakie kwalifikowane są do blach perforowanych. Normalne blachy są gładkie więc do podestów muszą być one perforowane. Blachy antypoślizgowe, jakie są przetłaczane na zewnątrz blachy dzięki czemu tworzy to świetne powierzchnie antypoślizgowe. Wyjątkowo dużym problemem są w ciągu inwestycji przepisy prawne, jakie nie są precyzyjnie określone. Nie ma określonych wytycznych, że powierzchnie antypoślizgowe powinny być dokonane w halach przemysłowych według odpowiednich norm, co powoduje niejednokrotnie do kłopotów w ciągu inwestycji. Często korzysta się z przepisów, jakie stosowane są w Unii Europejskiej jak z niemieckich, np. normy DIN 51130:2004 , które cechują test pochylni. W ten sposób test pomoże nam w określeniu kąta nachylenia używany jest do oceny właściwości przeciwpoślizgowych badanych posadzek. Minusem jest iż jest ona uciążliwa i dość droga. Dlatego sporo firm nie stosuje się do niej. Powierzchnie antypoślizgowe potrafią być też pokryte specjalnymi farbami, jakie tworzą przestrzenie na której żadna kobieta się nie przewróci. Jest ona chropowata dzięki temu wspaniale pokrywa wszelkie mankamenty także tworzy doskonałą strukturę. Jednak w tym przypadku podłoże musi być niezwykle dokładnie przygotowane wedle określonych okresów takich jak: przygotowanie powierzchni a dalej odpowiednia aplikacja.

Blachy antypoślizgowe są produkowane wedle oczekiwań i zapotrzebowań kontrahenta. Przy indywidualnym zamówienia zaleca się aby użytkownik dał:

  • model tłoczenia
  • wielkość oczka
  • grubość blachy
  • formę przetłoczenia
  • indywidualny wymiar
  • ilość sztuk.

Blachy antypoślizgowe to nie tylko podłogi, lecz też podesty czy schody. Kluczowe jest aby zaznajomić się dobrze z propozycją także wyszukać najlepszy model dla siebie. Dużo firm proponuje też transport. Czeto takie zamówienia są realizowane w jednej części kraju, a później przetransportowywane bezpośrednio do firmy|, gdzie zostają zamontowane. Dobrze więc spytać się czy istnieje taka możliwość i o jej koszt. Powierzchnie antypoślizgowe są niezbędne w większości obiektów użyteczności publicznej, dlatego wykonawca powinien zaprezentować nam możliwość, jaka będzie najbardziej dla nas korzystna. Pamiętajmy, że podłogi antypoślizgowe https://indasto.com/pokaz-produkt/blachy-antyposlizgowe/5 to nie tylko zabezpieczenie naszych pracowników lub klientów, lecz też nas spokój. W przypadku wypadku będziemy musieli wypłacić odszkodowanie, co będzie wiązało się ze stresem także większym ubezpieczeniem na przyszły rok.

Tagi: