Nowoczesny gatunek filmowy w teraźniejszym świecie.

Jestem zainteresowana jaki jest wasz najukochańsza serial. Bo ja mam trochę i na pewno, któryś oglądaliście w telewizji. Na samym początku chciałam zamienić ich selekcję to dla was dość znaczne. Lecz po sprawdzeniu w internecie okazało się, że jest ich więcej niż przypuszczałam dlatego wypunktuję wysoce znane gatunki.:

  • komedia
  • horror
  • sensacyjny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie najczęstsze wersje i analizuję, że na start wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to rodzaj czy dramat czy melodramat i taka jest prawda. Powracając do naszego zagadnienia jaki serial najfajniej wam przypadło do gustu. Jeżeli idzie o polski to na pewno warto jest tutaj wyselekcjonować Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa słynne i na pewno przez z wielu Was spotykane nie jeden a kilka razy komedie. Ostatnio dokręcili kolejną już nową część Kogla Moga i rzeknę Wam, ze chciałam już wyjść z kina. Widziałam wiele nijakich filmów, które były dokręcane po latach, tymczasem ten to przeszedł sam siebie tragedia i to niewiele stwierdzone. Nic nie mia wspólnego z hitem jaki wspominam. Mam odwagę, aby nikt nie wpadł na pomysł i nie dokręcił nowych odcinków Alternatywy 4 bo to może być dopiero porażka. No ale cóż kino i reżyserzy nie posiadają już programów na hity i próbują ratować się starymi hitami, które kiedyś były hitem, ale czy warto. Moim zdaniem nie. Innowacyjne ekranizacje do których chcę wracać toż przede wszystkim Transformers i to chyba do wszystkich części. trzeba go zobaczyć w pojedynkę ale oraz z maluchem, bo naprawdę warto. Dużo akcji, ale i troszkę przygód i humoru co dzisiaj nie zawsze się zdarza. A co z bajek. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Kluczowy to Roszpunka ten rumak, który ściga naszego podstawowego bohatera po prostu jest imponujący. Wątek przygód i lampionów również, ale rumak bije wszystkich na głowę. Węszy jak piesek co jest niewątpliwie śmieszne. Widziałam też inne ekranizacje jednak ta zwłaszcza mi się podoba. Kolejna i to chyba najkorzystniej fajna kreskówka to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najfajniej podobał się Olaf, który był po prostu ekstra. Myślę, że gdyby nie on na pewno ta historia by taka fajna nie była. A to chyba jeden spośród najcenniejszych cytatów

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

“Dla wybranych warto się czasem roztopić”

Komedia, a właściwie bajka przepiękna z ogromnym morałem. Ja dużo lubiła ją oglądać z moim dzieckiem i te piosenki po prostu najlepszy hit jaki ostatnio był. Nie potrafię tego ogłosić o następnej części. Zbyt długo na nią czekaliśmy i prawdopodobnie to już nie to. Nie za specjalnie mi się podobała. Pewni wy macie również swoje bliskie jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który planował ująć te niebieskie małe stworki. Ta bajka chyba nam wszystkim zapadła w serach i także Klakier, który ciągle je łapał. Było wysoce wiele śmiechu. Dzisiaj te bajki niestety nie mają większego wniosku i już nie są tak oryginalne jak kiedyś. Może być to podyktowane tym, ze nasze dzieci mają Netflixa na którym jest po prostu ich tysiące. Mu mieliśmy jedyną o 19 i tyle. Co natomiast z zagranicznych mi specjalnie z takich typowych romansów podobał się Dirty Dancing piękna historia miłości i tańca.

Bogata kobieta z pozytywnego domu znajduje pana, który oczywiście posiada coś w sobie,i zakochuje się. Rodzic jest przeciwny temu układowi. Jednak kiedy ostatniego dnia spośród nim tańczy wszystko się zmienia. Ładny romantyczny serial, lecz wiem ze nie wszystkim będzie się on podobał. Nie wszyscy uwielbiają słodkie historie miłosne. Mi natomiast oczywiście. A co ze strasznych filmów o matko dla mnie najstraszniejsza jest Laleczka Chucky nie wiem czemu ale taż lalka jest po prostu dla mnie tragiczna. Mam już swoje lata, jednak kiedy widzę inną część zawsze oglądam i nieustannie się boję. Może mam taki obraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która porusza się i eliminuje, a ten jej śmiech coś niezwykłego przynajmniej dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca bowiem była dla mnie nuda i chyba już dojrzałam, ze horrory tego rodzaju są po prostu męczące także nie są śmieszne.

Jaki serial?

Kiedyś było łatwo ponieważ nie był ich zbytnio dużo. Jeden film dziennie i tył. Był mój specjalny Beverly Hills, 90210 – każdy pewnie z nas oczywiście kobiety kochały się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy spośród nas wzdychał. Naklejki, które wieszało się na ścianach. Jak był puszczany serial nikogo nie było na podwórku tylko chłopcy zostawali. Pytając nawet mojego mężczyznę to on za bardzo nie akceptował tego tasiemca, moje zdziwienie było olbrzymie. Drugim takim popularnym tasiemcem była Dynastia o mieszkaniu w przepychach oraz pięknych dziewczynach. Wszyscy go oglądaliśmy bo naprawdę świetnie było zobaczyć jak ludzie w Stanach Zjednoczonych żyją. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były chyba 2 sezony tego serialu jednakże to już chyba nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak szału samochody i wspaniałe domy jak kiedyś Teraz moim kochanym serialem ale jest ich dużo toż np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o żołnierzach bardzo popularny. Coraz częściej możemy trafić na popularne bajki i każdy na w 100% odnajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak dużo,że trudno opisać, który nam się najlepiej spodobał bowiem każdy miał co fajnego w sobie. Dlatego namawiam do przeglądania i komunikowania co Wam najlepiej się podoba w serialach i który bierzecie. Może trafimy na wzajemny , który przypadł nam do gustu byłoby rzeczywiście ekstra. Możliwości aktualnie są ogromne nie jak kiedyś, że potrzeba było wyczekiwać na bajkę czy popularny film. Możemy zastopować film momencie, odtwarzać na tabletach w jakimkolwiek miejscu. Technologia po prostu jest cudowna.

Tagi: